Suwalscy kryminalni zatrzymali 38- latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że znalezione w miejscu zamieszkania mężczyzny narkotyki to amfetamina i ecstazy. Na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Suwałkach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Suwalscy kryminalni ustalili, że w miejscu zamieszkania 38- letniego mieszkańca naszego miasta mogą znajdować się narkotyki. Ich ustalenia potwierdziły się. Kiedy w miniony wtorek mundurowi wkroczyli do mieszkania zajmowanego przez suwalczanina był bardzo zaskoczony wizytą niespodziewanych gości. Funkcjonariusze ujawnili tam  i zabezpieczyli torebki foliowe z zawartością białego proszku oraz niewinnie wyglądających tabletek. Wstępne badania narkotesterem wykazały, że zabezpieczony przez policjantów proszek i tabletki, to amfetamina i ecstazy. Mężczyzna za ich posiadanie trafił do policyjnego aresztu. Suwalczanin usłyszał już zarzut posiadania znacznej ilości substancji psychotropowej. Wczoraj na wniosek Policji i Prokuratury Sąd Rejonowy w Suwałkach zastosował wobec zatrzymanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.


 


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.