Czas na pierwsze tej wiosny spotkanie z cyklu Art-Plast – familijne plenerowe spotkania ze sztuką. Na początek Halina Mackiewicz zaserwuje uczestnikom ,,Wiosenny deser”. Zapraszamy całe rodziny do świetnej, kreatywnej zabawy oraz tworzenia. Uwaga – od tej wiosny spotykamy się przed SOK-iem przy ul. Jana Pawła II 5.

Sobota, 27.04.2019, godz 11:00
plac przed SOK, ul. Jana Pawła II 5

Mamy już upragnioną, długo wyczekiwaną wiosnę. A wraz z tą porą roku przychodzą nam do głowy przeróżne pomysły. Jedni wybierają wycieczki w leśne przestrzenie, inni wybierają słoneczne brzegi naszych jezior i rzek. A my proponujemy rodzinom wspaniałą zabawę plastyczną organizowaną w plenerze przed budynkiem SOK. Zabieramy ze sobą uśmiechy i pomysły.

Tytuł naszego spotkania sugeruje smakowite zadania plastyczne. Spróbujemy za pomocą różnych materiałów plastycznych przygotować „wiosenny deser”. Ze skrawków kolorowych papierów, kartonów, nitek, sznureczków oraz szablonów możemy wyczarować coś przepysznego – nie tylko owocowego, ale i kwiatowego z dodatkiem kremów i lodów.

Spotkanie ma na celu przybliżenie Państwu warsztatu artysty oraz rodzinne spędzenie czasu i naukę poprzez zabawę.

Kolejne spotkania z cyklu Art-Plast:

  • 25.05 – Muzyczna kartka
  • 22.06 – Ptasie rado 
  • 31.08 – Jaś budowniczy
  • 14.09 – W starym dworku 
  • 5.10 – Opowieść o lesie

* Spotkania planowane są na placu przed SOK (ul. Jana Pawła II 5). W przypadku złych warunków pogodowych warsztaty odbędą się w budynku.