Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Okres wakacyjny, to czas wzmożonych działań profilaktycznych Policji. Suwalska policja wspólnie z przedstawicielami innych instytucji, działającymi na rzecz bezpieczeństwa, spotyka się z dziećmi i przypomina o zasadach bezpieczeństwa w czasie letniego wypoczynku.

Dziś suwalscy  policjanci, współorganizowali akcję „Bezpieczne wakacje" w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Suwałkach. Uczestnikami imprezy były przede wszystkim dzieci i ich opiekunowie.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach, Placówka Straży Granicznej w Rutce Tartak, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Suwałkach, Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe to współorganizatorzy dzisiejszej akcji. Dzieci mogły obejrzeć sprzęt służb mundurowych oraz uczestniczyć w  konkursach ukierunkowanych na uświadamianie zagrożeń związanych z wypoczynkiem nad wodą. Policjanci i profilaktycy z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach, przez zabawę powtórzyli z dziećmi zasady bezpiecznego poruszania się po drodze różnymi środkami lokomocji oraz przypomnieli jak być bezpiecznym podczas wypoczynku nad wodą, na podwórku i w domu. Poruszono również temat bezpiecznego korzystania z internetu oraz odpowiedzialności za swoje zachowanie.

Dziękujemy wszystkim współorganizatorom, a uczestnikom życzymy bezpiecznego wakacyjnego wypoczynku.

Wszystko po to, aby wakacje były bezpieczne.

  • Policyjne stoisko profilaktyczne.
  • Policyjne stoisko profilaktyczne.
  • Policyjne stoisko profilaktyczne.
  • Policyjne stoisko profilaktyczne.
  • Policyjne stoisko profilaktyczne.