Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Zespół Wspomnień Czar ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI zaprasza na cykl koncertów “Śpiewając Łączymy Pokolenia” realizowany z Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego 2019. W listopadzie w Piwiarni Warka odbędą się trzy okolicznościowe koncerty. Wstęp wolny!

Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2

wstęp wolny

Do końca roku “Wspomnień Czar” ze Stowarzyszenia Twórczych Seniorów ROZŁOGI zaprasza publiczność na kilka muzycznych wieczorów – melancholijnych, nastrojowych, ale też ciepłych i kolorowych. Najbliższe spotkanie – w klimacie Zaduszek – w pierwszy listopadowy czwartek (3.11, godz. 18:00, Piwiarnia Warka, ul. Chłodna 2). Następne spotkania wkrótce: z okazji 101. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę (11.11, godz. 18:00, Piwiarnia Warka) i Andrzejek (29.11, godz. 18:00, Piwiarnia Warka). Na wszystkie koncerty wstęp wolny!

Koncerty zespołu Wspomnień Czar odbywają się w ramach projektu pn. “Śpiewamy Łącząc Pokolenia” realizowanego z Budżetu Obywatelskiego 2019. Projekt ma promować aktywną działalność artystyczną seniorów i młodego pokolenia wraz z zespołem wokalno-instrumentalnym “Wspomnień Czar” na rzecz mieszkańców Suwałk. We wrześniu w Piwiarni Warki była okazja posłuchania zespołu “Wspomnień Czar” podczas koncertu “Jesień idzie przez park” z przebojami m.in. Edith Piaf, Ireny Santor, Sławy Przybylskiej i Zdzisławy Sośnickiej.