W piątek (10 stycznia) ruszy sprzedaż biletów na bal karnawałowy Prezydenta Miasta Suwałk połączony z galą wręczenia nagród Włócznia Jaćwingów. Wszystko odbędzie się 22 lutego w hali OSIR przy ul. Wojska Polskiego. Bilety można będzie kupić w kasie Suwalskiego Ośrodka Kultury. Cena to 400 zł od pary. Przypominamy, że gwiazdą wieczoru będzie zespół Blue Cafe, a zabawę poprowadzi zespół Capri New Beat.
Planowane są również kolejne atrakcje, które podaną zostaną do wiadomości już niebawem.

Do finału plebiscytu Włócznie Jaćwingów pozostało jeszcze kilka tygodni. Przypominamy, że do jutra (10 stycznia) można zgłaszać kandydatów do nagrody.

Wnioski można nadsyłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub składać w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1,  pokój  nr 5.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.