SOK Suwałki: EKT Gdynia Szanty przy Starej Łaźni
Tego wieczoru ponownie zacumujemy nad Czarną Hańczą, tym razem wieczór umili nam EKT Gdynia. Będzie szum wody, będą łagodne dźwięki muzyki, dlatego przybywajcie zatańczyć w rytm nastrojowych ballad.
28.08.2022, godz. 18.00
**Bulwary nad Czarną Hańczą
**
zamów transport door-to-door »
Zespół EKT Gdynia początkowo związany był z nurtem piosenki turystycznej, od wielu lat swoją popularność zyskuje dzięki twórczości związanej z piosenką żeglarską. Występuje na scenach festiwali szantowych: Shanties w Krakowie i Charzykowych, Szanty we Wrocławiu, Szanty w Giżycku, Tratwa w Katowicach, Knaga 2001, 2002, 2004 w Toronto, Montrealu. ETK Gdynia doskonale potrafi łączyć rockowe brzmienia i spokojną stonowaną balladę, bawi i wzrusza zróżnicowaną wiekowo publiczność.
- Jan Wydra gitara, śpiew,
- Jacek Fimiak instrumenty perkusyjne śpiew,
- Krzysztof Kowalewski gitara elektryczna
- Kamil Szewczyk gitara elektryczna
- Marcin Ritter Ritus gitara basowa
- Marek Remik Remiszewski manager
Tak było podczas Szant przy Starej Łaźni w 2020 roku
Program koncertów przy Starej Łaźni:
- 28.08.2022 » EKT Gdynia
- 4.09.2022 » Zmiana Wachty
Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury
Suwalski Ośrodek Kultury, soksuwalki.eu/ekt-gdynia-szanty-przy-starej-lazni/
Autor: krystian