Policja Suwałki: Przedwakacyjne spotkania w szkołach

1 min czytania

Suwalscy policjanci, w ramach działań Bezpieczne wakacje”, prowadzą spotkania z najmłodszymi mieszkańcami miasta oraz powiatu. Dziś mundurowi odwiedzili uczniów Szkoły Podstawowej Nr 9 w Suwałkach. Dzieciom przypomniano podstawowe zasady bezpieczeństwa.

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach prowadzą spotkania profilaktyczne w szkołach z zakresu szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Dziś policjantka wraz z ratownikiem WOPR spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej Nr 9. W trakcie prelekcji mundurowi przypomnieli dzieciom, m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa nad wodą, w podróży a także jak bezpiecznie spędzać czas wolny na wsi. W spotkaniu uczestniczył także ratownik WOPR, który zorganizował najmłodszym pokaz pierwszej pomocy przedmedycznej. Prelekcja cieszyła się dość dużym zainteresowaniem wśród najmłodszych o czym świadczyły liczne pytania, które były kierowane do prelegentów.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach, suwalki.policja.gov.pl/, suwalki.policja.gov.pl/po3/informacje/aktualnosci/52794,Przedwakacyjne-spotkania-w-szkolach.html

Autor: krystian