Biblioteka Suwałki: Książka z Kluczem”
Ostatnimi czasy, wybierając temat przewodni proponowanych książek do Książki z Kluczem”, posiłkujemy się kalendarzem oryginalnych świąt. Nie inaczej jest w tym miesiącu. Jak przystało na liczbę pi, jej dzień wypada na 14 marca. Nie zabrakło więc na marcowej liście Życia Pi” Yanna Martela. Idąc tym tropem, wszystkie tytuły książek naszej comiesięcznej akcji zawierają w tytule jakąś liczbę. Jak zwykle postaraliśmy się, by polecane pozycje były różnorodne pod względem tematycznym i gatunkowym. Wśród autorów znajdują się takie znamienitości jak Haruki Murakami, George Orwell, Agatha Christie czy też Marek Hłasko.
Aby wypożyczyć jedną z pozycji, szukaj oznaczonej półki Książka z kluczem” znajdującej się w Wypożyczalni dla Dorosłych oraz w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży (ul. E. Plater 33A).O szczegóły zapytaj bibliotekarza.
Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Suwałkach, http://bpsuwalki.pl/, http://bpsuwalki.pl/ksiazka-z-kluczem-13/
Autor: krystian