SOK Suwałki: Jagody Na Dywaniku u Marii
**Czas, szczególnie latem, upływa bardzo szybko, a wszystko co dobre, równie szybko się kończy. Cykl letnich koncertów Na Dywaniku u Marii: Kratery Emocji też powoli finiszuje. Co prawda Wspomnień Czar nie będzie jeszcze ostatnim zespołem na dywanikowej scenie w tym sezonie, ale na pewno zapewni publiczności przepiękną muzyczną podróż do przeszłości, więc ruszmy z nim NA JAGODY!
**
**Piątek, 16.08.2019, godz. 20:00
park Konstytucji 3 Maja
**
UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.
**Wspomnień Czar
Na jagody
**
Zespół Wspomnień Czar działający przy Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów ROZŁOGI w Suwałkach istnieje dwa lata. W repertuarze posiada piosenki śpiewane przez znanych wykonawców w ubiegłym stuleciu i wcześniej. Gwarantuje repertuar dopasowany do okoliczności i oczekiwań publiczności. Koncert “Na jagody” z udziałem seniorów i przedstawicieli młodego pokolenia, oparty będzie na twórczości poetki.
**LETNIE KONCERTY
NA DYWANIKU U MARII 2019 KRATERY EMOCJI***
29.06 | Pod Strzechą Na przekór prognozom
5.07 | Goldies Oldies Swingowy lipiec z nutami jazzu i bossa novy
19.07 | No Logo Wspólne granie, energia, opowieści…
26.07 | Wiesław Jarmoc & Agata Gulbierz Wbrew grawitacji, wieczór poezji śpiewanej
2.08 |EletricFeels kolektyw Djski: Karina (Karihari), SiapaBum, Rafaelo Elektroniczna Odyseja
16.08 * | Wspomnień Czar Na jagody
_*UWAGA!_Koncert wyjątkowo odbędzie się w muszli koncertowej w parku Konstytucji 3 Maja.
23.08 | Susz Księżycowy wieczór z poezją Leśmiana
UWAGA! Z ulotką koncertową niespodzianka w dniu koncertu lemoniada Kratery Emocji w OPEN Suwalszczyzna w promocyjnej cenie 8 zł.
Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury »
Suwalski Ośrodek Kultury, soksuwalki.eu/, soksuwalki.eu/jagody-na-dywaniku-u-marii/
Autor: krystian