UM Suwałki: Suwałki Arena budowa postępuje

1 min czytania

Wnętrze największej hali sportowo widowiskowej w naszym województwie nabiera rumieńców. Kończy się montaż krzesełek na trybunach. Układany jest parkiet. Choć do końca terminu zakończenia prac pozostało już tylko 5 tygodni każdego dnia na placu budowy widać duże zmiany.
Przypominamy, że budowa hali sportowo-widowiskowej przy ulicy Zarzecze 26 w Suwałkach została nominowana w konkursie Top Inwestycje Komunalne Polski Wschodniej 2019. Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Suwałk o oddanie głosu w tym plebiscycie.

Głos można oddać tutaj.

Poniżej najistotniejsze informacje o budowanej hali sportowo widowiskowej Suwałki Arena
Wartość inwestycji: 36 881 907,59 zł brutto
Finansowanie inwestycji: 10 mln zł z Funduszu Rozwoju Kultury Fizycznej Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Urząd Miejski w Suwałkach, um.suwalki.pl/, um.suwalki.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4002/suwalki-arena-budowa-postepuje,2581912

Autor: krystian