SOK Suwałki: Kabaret Jurki. Last Minute

1 min czytania

**Od 25 lat na kabaretowej scenie! Kabaret Jurki, znany między innymi z serialu Spadkobiercy”, rusza w trasę z nowym programem Last Minute”! Już 10 stycznia 2020 roku wystąpią w Sali im. Andrzeja Wajdy w Suwalskim Ośrodku Kultury.
**

Piątek, 110.01.2020, godz. 20:30
Sala im. A. Wajdy, ul. Jana Pawła II 5

**Bilety: 55 zł
organizator: Bayer Media Emil Bajer
**

Bilety do nabycia w Agencji Reklamowej Radio 5 na ul. Zawadzkiego 2 lok. 1.2 (Serce Suwałk) oraz na stronie kabaretowebilety.pl.

Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi… tik tak tik tak tik tak… Od 25 lat na kabaretowej scenie! Kabaret Jurki, znany m.in. z serialu Spadkobiercy”, rusza w trasę z nowym programem Last Minute”!

Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury »

Suwalski Ośrodek Kultury, soksuwalki.eu/, soksuwalki.eu/kabaret-jurki-last-minute/

Autor: krystian