Policja Suwałki: Dzielnicowi zatrzymali nietrzeźwego kierowcę

1 min czytania

Dzielnicowi z Filipowa zatrzymali nietrzeźwego kierowcę volvo. 64-latek miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mężczyzny zajmie się sąd.

Dzielnicowi z Posterunku Policji w Filipowie, wczoraj wieczorem, wyeliminowali z ruchu drogowego nietrzeźwego kierowcę. Do kontroli doszło około 19.40, na Placu Stefana Batorego w Filipowie. Jak się okazało, siedzący za kierownicą volvo mężczyzna był nietrzeźwy. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 64-latek miał 0,9 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem mieszkańca gminy Filipów zajmie się sąd.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują do kierowców o rozsądek, przestrzeganie przepisów ruchu drogowego oraz o ograniczone zaufanie względem innych uczestników ruchu drogowego.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach, suwalki.policja.gov.pl/, suwalki.policja.gov.pl/po3/informacje/aktualnosci/64013,Dzielnicowi-zatrzymali-nietrzezwego-kierowce.html

Autor: krystian