Zapraszamy na spotkanie informacyjne i udział w konsultacjach społecznych projektu „Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Suwałk do 2030 r.” Konsultacje rozpoczynają się 11 sierpnia 2022 r. o godz. 11.00 w siedzibie Parku Naukowo-Technologicznego Polska Wschód w Suwałkach (przy ul. Innowacyjnej 1) na którym zostanie przedstawiony projekt i główne założenia tego Programu.

Wszyscy chętni do udziału w spotkaniu proszeni są o zgłoszenie się drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 8 sierpnia 2022 r.

Głównym celem Programu jest wskazanie kierunków rozwoju i sposobów wsparcia przedsiębiorczości w Suwałkach oraz wzmocnienie potencjału ekonomicznego miasta do 2030 roku. Przyjęcie i realizacja Programu pozwoli na zrównoważony i stabilny rozwój gospodarczy Suwałk w najbliższych latach. 

Ponadto zgodnie z Zarządzeniem nr 324/2022 Prezydenta Miasta Suwałk z dnia 28 lipca 2022 r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych projektu „Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Suwałk do 2030 r.” informujemy, iż w dniu 12 sierpnia 2022 r. rozpoczną się konsultacje społeczne projektu tego Programu, które potrwają do 12 września 2022 r.

Poniżej znajduje się projekt Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Suwałk do 2030 r. oraz Formularz konsultacyjny za pomocą którego można zgłaszać uwagi do ww. Programu od 12 sierpnia do 12 września 2022 r. Uzupełniony formularz konsultacyjny należy przesłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do siedziby Urzędu Miejskiego w Suwałkach przy ul. Mickiewicza 1.

Z projektem Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Suwałk do 2030 r. można także zapoznać się na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Suwałkach pod adresem: https://bip.um.suwalki.pl/Menu_tematyczne/organizacje_pozarzadowe_sek/OP_konsultacje_spoleczne_sek/informacja-o-konsultacjach-spolecznych-projektu-programu-rozwoju-przedsiebiorczosci-miasta-suwalk-do-2030-r.html

Serdecznie zapraszamy na spotkanie informacyjne w dniu 11 sierpnia 2022 r. oraz do udziału w konsultacjach społecznych projektu „Programu Rozwoju Przedsiębiorczości Miasta Suwałk do 2030 r.”