Noc Świętojańska nad Rospudą: zaproszenie na wydarzenie
Już w najbliższą sobotę nad rzeką Rospuda odbędzie się wyjątkowe wydarzenie - Noc Świętojańska. Organizatorzy zapraszają wszystkich mieszkańców do wspólnego świętowania i zabawy. Wstęp wolny!

Magiczna Noc Świętojańska nad Rospudą

Starostwo Powiatowe w Suwałkach, we współpracy z Gminną Biblioteką Publiczną oraz Urzędem Gminy w Bakałarzewie, przygotowało dla mieszkańców wyjątkowe obchody Nocy Świętojańskiej. Wydarzenie odbędzie się już w sobotę, 29 czerwca 2024 roku, o godzinie 18:00.

Spotkanie przy ujściu rzeki Rospuda

Uroczystości zaplanowano przy malowniczym ujściu rzeki Rospuda do jeziora Sumowo, na Bulwarze 500-lecia Bakałarzewa. To miejsce, które z pewnością doda uroku całemu wydarzeniu i wprowadzi uczestników w magiczny nastrój. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezapomniane doświadczenie.

Wspólna zabawa dla wszystkich

W programie przewidziano wiele atrakcji dla całych rodzin. Noc Świętojańska to tradycyjne polskie święto, pełne tańców, śpiewów i obrzędów związanych z przesileniem letnim. Będzie okazja do plecenia wianków, puszczania ich na wodę oraz uczestnictwa w licznych konkursach i zabawach. Warto przyjść i poczuć atmosferę dawnych zwyczajów.

Zaproszenie do wspólnego świętowania

Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich mieszkańców do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu. Jak podkreślają, wstęp na Noc Świętojańską nad Rospudą jest wolny, a każda osoba jest mile widziana. To doskonała okazja, aby spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się pięknem natury i tradycją.

Nie przegapcie tego wyjątkowego wieczoru! Do zobaczenia nad Rospudą!


Według informacji z: Powiat