Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Za każdym razem gdy nadchodzi Gwiazdka, urodziny, Dzień Chłopaka, Ojca czy Dziadka, powstaje ten sam problem. Co kupić na prezent, żeby nie był zbyt banalny? Co wymyślić, żeby nie powtarzać tego samego upominku który już był wręczany rok wcześniej?

Wybierając prezent - co warto wiedzieć?

Czasem wydaje się nam, że nasz jubilat ma już wszystko. Dodatkowo, może się zdarzyć, że nie dysponujemy zbyt wysokim budżetem. Jak wtedy wybrać oryginalny i ciekawy prezent?

Niski budżet

Nawet posiadając mało pieniędzy przeznaczonych na prezent, można kupić coś niepowtarzalnego stylowego. Dla zorganizowanego i nieco tradycyjnego mężczyzny dobry będzie kalendarz lub organizer oprawiony w skórę. Mimo, że teraz wszyscy zapisują w smartfonach wszelkie potrzebne informacje, to elegancki notatnik będzie się świetnie prezentował w poważnym biurze lub na spotkaniu biznesowym.

Mężczyźnie, który jest smakoszem klasycznych trunków alkoholowych, można podarować odpowiednie kieliszki. Najlepsza whisky będzie smakowała jeszcze lepiej, jeżeli będzie pita we właściwym szkle. Równie dobrze będą przyjęte szklaneczki do drinków, których różnorodność tylko ułatwia wybór. Panom, którzy lubią cygara, przyda się na pewno zestaw do nich. W jego skład wchodzi obcinaczka i zapalniczka. Dodatkiem może być jeszcze stylowa popielnica.

W zależności od zainteresowań, świetnym upominkiem może być karnet na siłownię lub strzelnicę. Trzeba tylko uważać na poczucie humoru obdarowanego, żeby czasem takiego upominku nie zrozumiał opacznie.

Średni budżet

Średnia ilość nakładu na prezent, dla każdego znaczy co innego, ale prawdą jest, że propozycji jest tutaj więcej. Można zacząć od eleganckiej torby na laptopa, portfela i wizytownika. Jeżeli przedmioty te są wykonane z dobrej jakości skóry i dodatkowo jest możliwość umieścić na nich inicjały, to taki prezent ucieszy raczej każdego mężczyznę z klasą.

Jeżeli nasz mężczyzna jest zapalonym graczem, to na pewno ucieszy go zestaw do gier lub gotowa, oryginalna gra na PC. Sprawdzonym prezentem może być też markowy zestaw kosmetyków. Dobrze jednak w tym wypadku wiedzieć jaką nutę zapachową preferuje nasz mężczyzna. Jeżeli tego nie wiemy, możemy podarować kartę upominkową do jednej z markowych drogerii. Jeśli chodzi o znane marki to pewnie każdy facet ucieszy się z eleganckiej koszuli lub bielizny podpisanych logo znanego projektanta.

Nieograniczone finanse

Tutaj możliwości jest wiele. Można pomyśleć o wszelkich kursach dotyczących pilotowania samolotów lub przewożenia ładunków niebezpiecznych. Kurs sternika jachtowego na pewno ucieszy miłośnika pływania. Dla mężczyzn lubiących adrenalinę świetnym prezentem może być zorganizowanie skoku na bungee lub na spadochronie. Dla średnio odważnych, dobrym prezentem może być dwugodzinny przelot lekkim samolotem turystycznym nad znajomą okolicą.

Ktoś, kto lubi zwiedzać świat, na pewno ucieszy się z wycieczki do jakiegoś ciekawego kraju. Wszystko zależy od osobistych zainteresowań. Czasem wiadomo o pewnych życiowych marzeniach z tym związanych, lecz nie spełnionych z powodu braku czasu. Kupując wycieczkę na prezent, przyczyniamy się do ich realizacji.

Informacje dodatkowe

Jeżeli chcesz znaleźć ciekawy prezent dla męża wejdź na stronę forhim.pl - wiele propozycji prezentów dla każdego mężczyzny