Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Trzech nietrzeźwych kierujących zatrzymali suwalscy policjanci. Niechlubnym rekordzistą okazał się 26-letni mężczyzna, który kierował hyundaiem, mając ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz dalszym losem nieodpowiedzialnych kierowców zajmie się sąd.

Suwalscy policjanci, tylko wczoraj zatrzymali trzech nietrzeźwych kierujących. Pierwszego z nieodpowiedzialnych kierowców mundurowi wyeliminowali z ruchu  drogowego, na ulicy Pułaskiego w Suwałkach przed godziną 14.00. 53-latek kierował karawanem mając promil alkoholu w organizmie. Kolejnego nietrzeźwego kierującego zatrzymali mundurowi przed godziną 19.00 na ul. Kościuszki w Suwałkach. Badanie alkomatem wykazało, że 42-latek kierujący toyotą miał ponad  0,6 promila alkoholu w organizmie. Trzeciego nietrzeźwego kierującego zatrzymali policjanci po sygnale od obywatela. Sejneńszczanin  zauważył jak około godziny 23.00  kierowca hyundaia, w miejscowości Stary Folwark, uderzył w przydrożny znak, wobec czego zawiadomił Policję. Wstępne badanie alkomatem wykazało, że 26-letni warszawianin, siedzący za kierownicą auta miał ponad 2,4 promila alkoholu w organizmie. Policjanci zatrzymali uprawnienia do kierowania trzem nieodpowiedzialnym kierującym. Teraz ich dalszym losem zajmie się sąd.

Pamiętajmy, że każdy nietrzeźwy kierujący na drodze, to potencjalny sprawca ludzkiego nieszczęścia. Policjanci apelują o rozsądek na drodze oraz o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.