Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Zagrajcie z nami w Suwałki! Zapraszamy do udziału w konkursie na nazwę nowej planszówki o Suwałkach tworzonej w SOK. Gracze wcielą się w postaci wybitnych suwalczan z przedwojennej historii Suwałk, a na planszy znajdą się najważniejsze budynki miasta. Pomóżcie nam wymyślić tytuł, który odda ducha miasta i połączy dawne z dzisiejszym. Na propozycje – najciekawsze nagrodzimy! – czekamy do 30 czerwca.

W Suwalskim Ośrodku Kultury pracujemy nad planszówką, która będzie nieco sentymentalną podróżą po dziejach Suwałk, a zarazem połączy wiedzę o mieście z zasadami ekonomii. Gracze wcielą się w postaci wybitnych suwalczan z przedwojennej historii Suwałk. Na planszy znajdą się najważniejsze budynki miasta. Te historyczne i współczesne oraz miejsca kochane przez suwalczan, z którymi łączy się wiele dobrych i ciepłych wspomnień, relaks i wypoczynek oraz wszędzie obecny dobry duch kultury. Zagrajcie z nami w Suwałki! Pomóżcie nam wymyślić tytuł, który odda ducha miasta, potencjał jego mieszkańców, połączy dawne z dzisiejszym i będzie cały nasz! Na propozycje (najciekawsze nagrodzimy!) czekamy do 30 czerwca pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Ulica Warszawska w Suwałkach, litografia Alojzego Misierowicza z cyklu Przegląd augustowski. Album malowniczy guberni augustowskiej, ok. 1855r., ze zbiorów Muzeum Okręgowego

Udział w konkursie oznacza zgodę na nieodpłatne wykorzystanie pomysłu.

Zgodnie z obowiązującym Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy, iż administratorem danych osobowych Uczestników konkursu jest Suwalski Ośrodek Kultury z siedzibą w Suwałkach, ul. Papieża Jana Pawła II 5, a dane osobowe Uczestników są przetwarzane w celu organizacji konkursu w związku z art. 6 lit.e /f i będą przechowywane do momentu żądania ich usunięcia. Podanie przez Uczestnika danych osobowych jest dobrowolne, ale niezbędne do udziału w konkursie.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>