UM Suwałki: System kolejkowy w Urzędzie Stanu Cywilnego
Urząd Stanu Cywilnego jest kolejnym Wydziałem w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, w którym działać zacznie system kolejkowy. W ubiegłym roku takie rozwiązanie wprowadzono w Wydziale Komunikacji. Od poniedziałku (25 stycznia) system bez kolejki” zacznie działać na takich samych zasadach w Urzędzie Stanu Cywilnego. Oprogramowanie ma na celu usprawnienie obsługi interesantów i umożliwienie petentom urzędu dogodne zaplanowanie i zrealizowanie wizyty w suwalskim Urzędzie Miejskim.
Interesanci będą mogli poprzez rezerwację internetową ze strony https://bezkolejki.eu/uscsuwalki lub poprzez kliknięcie przyciskubez kolejki” znajdującego się na głównej stronie www urzędu miejskiego (um.suwalki.pl) wybrać i zapisać się na konkretny dzień i godzinę w celu załatwienia spraw w Urzędzie Stanu Cywilnego.
Osoby nie korzystające z internetu, bezpośrednio odwiedzające urząd, będą pobierały bilet z biletomatu i w ten sposób zapisywały się do kolejki.
Biletomat ustawiony jest bezpośrednio przed wejściem do pokoju nr 15 (parter budynku Urzędu Miasta Suwałki, ul. Mickiewicza 1), system będzie rejestrował petenta, który wybierze rodzaj sprawy (urodzenia, małżeństwa, zgony oraz odpisy aktów stanu cywilnego) będzie wskazywał liczbę osób oczekujących oraz informował graficznie i głosowo o numerze stanowiska na którym nastąpi obsługa zarejestrowanego petenta.
Przydatną funkcją dla interesantów będzie możliwość podglądu aktualnego stanu kolejki w Urzędzie Stanu Cywilnego: https://bezkolejki.eu/uscsuwalki - zakładka podgląd kolejki”.
Uprzedzamy Państwa o możliwości występowania przejściowych utrudnień i prosimy o wyrozumiałość w pierwszym wdrożeniowym okresie działania systemu kolejkowego. Za ewentualne utrudnienia przepraszamy.
Prosimy o przesłanie uwag w zakresie funkcjonowania systemu, które pozwolą na jego najlepsze dopasowanie i skonfigurowanie do potrzeb. Uwagi można kierować na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W razie wątpliwości prosimy o kontakt e-mailowy lub pod numer tel. (0-87) 562 80 16.
Po adresem https://bezkolejki.eu/uscsuwalki lub pod przyciskiem bez kolejki” znajdującym się na głównej stronie www urzędu um.suwalki.pl zamieszczone będą instrukcje i informacje o funkcjonalności systemu i zasadach użytkowania.
Urząd Miejski w Suwałkach, um.suwalki.pl/mieszkaniec/aktualnosci,4002/system-kolejkowy-w-urzedzie-stanu-cywilnego,2583559
Ostatnie Artykuły

Czy narożniki z funkcją spania zastąpią tradycyjne łóżko w małym mieszkaniu? Sprawdzamy!

Szkoła Podstawowa nr 2 wygrywa dwa przedmioty. Suwałki poznają wyniki ósmoklasistów

Rutyna na gospodarstwie bywa najgroźniejsza. Policja z Suwałk alarmuje

W Suwałkach stulatka wciąż dba o kwiaty i szydełko

Na suwalskich jeziorach pojawią się patrole - policja ostrzega przed jednym błędem

Suwalski bon sportowy wraca. Rodziny mogą dostać nawet 1000 zł na dziecko

Syreny w Suwałkach odezwą się testowo. Mieszkańcy nie muszą reagować

Strażacy sprawdzili obozy harcerskie - dojazd i ewakuacja pod lupą

Streetball nad Arkadią - wakacyjne granie dla dzieci i młodzieży

Nad Arkadią rusza taneczna szkoła latino. W finale mają pojawić się goście specjalni

Dworzec po remoncie to dopiero początek. Suwałki chcą domknąć całą inwestycję

Jak wybrać ogrodzenia drewniane, żeby połączyć prywatność, trwałość i estetykę?

Latino pod gołym niebem wraca nad Arkadię. Suwałki ruszają do tańca

Nad Czarną Hańczą szykuje się piknik z jubileuszem w tle
Przydatne dane teleadresowe
- Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach - kontakt, godziny, oferta dla szkół i nauczycieli
- Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Suwałkach - kontakt, godziny, informacje
- Starostwo Powiatowe w Suwałkach - kontakt, godziny, informacje
- Urząd Skarbowy w Suwałkach - kontakt, godziny, rejestracja, zasięg terytorialny
- Oddział Celny w Suwałkach - kontakt, godziny i sprawy online
- Ośrodek Czytelnictwa i Kultury Gminy Suwałki - kontakt, biblioteka i zajęcia w Płocicznie-Osiedlu
