Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Szpital Dworska – czym wyróżnia się na tle konkurencji

Główną ideą powstania placówki Szpital Dworska było utworzenie w Małopolsce wyjątkowego miejsca, gdzie dla dobra i wygody pacjenta połączymy konsultacje medyczne z diagnostyką obrazową, laboratoryjną, rehabilitacją i leczeniem operacyjnym w jednym położeniu. Szpital Dworska został stworzony, aby realizować zabiegi operacyjne, takie jak laparoskopowe usunięcia pęcherzyka żółciowego, laparoskopowe zabiegi przepuklin, operacje żylaków. Do częstych zabiegów należą również ginekologiczne, oraz cieszące się dużym zainteresowaniem zabiegi chirurgii plastycznej.

Do dyspozycji pacjentów po zabiegu chirurgicznym pozostawiamy sale z klimatyzacją z dostępem do Netflix, elastycznego cateringu oraz pomocy znakomitej kadry medycznej. Doskonałe warunki powrotu do formy zaaprobuje nawet najbardziej wymagający pacjent.

Chcemy sprostać przewidywaniom świadomych i potrzebujących pacjentów, dostarczając wysokiej jakości usługi medyczne, nowoczesne wnętrza i doświadczony personel. Porad medycznych udziela ponad 30 lekarz przyjmujących zarówno dorosłych, jak i dzieci. Do naszej placówki zapraszamy również rodziców z dziećmi, gdzie czekają na nich przyjazne sale, kącik zabaw oraz specjaliści dziecięcy.

Nasze miejsce jest cenione przez zatroskanych opiekunów, którzy wszystkie badania poczynając od diagnostyki a kończąc na wizytach kontrolnych mogą przeprowadzić w naszym szpitalu, bez konieczności umawiania się na wizyty u lekarz z całej Małopolski.