Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Ciekawa praca w Suwałkach? – u nas codziennie nowe oferty

Suwałki to miasto znajdujące się w województwie podlaskim. W Suwałkach rozwija się przemysł drzewny, spożywczy i materiałów budowlanych. Kwitnie tu również handel i branża usługowa. Jeśli szukasz pracy w Suwałkach, znajdziesz ją na takich stanowiskach jak opiekun osoby niepełnosprawnej, majster budowy, czy animator czasu wolnego. Oferty pracy w naszym serwisie są aktualizowane na bieżąco, dlatego zachęcamy do regularnych odwiedzin.

Majster budowy poszukiwany w Suwałkach

Pracownik zatrudniony na stanowisku majstra budowy pomaga kierownikowi budowy, weryfikuje dokumentację projektową, dokumentuje przebieg budowy, raportuje postęp robót, konsultuje rozwiązania techniczne z projektantem. Zajmuje się również rozliczaniem robocizny, materiałów, maszyn i sprzętu, współpracą z inwestorem, podwykonawcami i projektantem, kontrolą przestrzegania zasad bezpieczeństwa na placu budowy. Od kandydatów na stanowisko majstra budowy oczekuje się wykształcenia średniego technicznego (koniecznie o profilu budowlanym), doskonałej znajomości prawa budowlanego i przepisów wykonawczych, doświadczenia na podobnym stanowisku, posiadania prawa jazdy kategorii B, biegłej obsługi komputera, zaangażowania i doskonałej organizacji pracy własnej. Pracownik może liczyć na atrakcyjne warunki finansowe i możliwość rozwoju zawodowego.

Propozycja zatrudnienia dla opiekuna osoby niepełnosprawnej

Osoba zatrudniona na stanowisku opiekuna osób niepełnosprawnych jest odpowiedzialna za kompleksową opiekę nad swoimi podopiecznymi. W zakres jego obowiązków wchodzi podstawowa opieka higieniczno-sanitarna, przygotowywanie posiłków, utrzymywanie mieszkania w czystości, robienie zakupów, wspieranie w utrzymywaniu kontaktu ze środowiskiem, a także inne czynności wynikające ze stanu zdrowia i potrzeb podopiecznego. Od pracowników wymaga się dobrego stanu zdrowia i kondycji fizycznej, cierpliwości, empatii, wysokiej kultury osobistej, zaangażowania w wykonywane obowiązki. Zarobki są w dużej mierze uzależnione od zleceniodawcy, zakresu obowiązku, czy ilości przepracowanych godzin.

Zacznij zarabiać jako animator czasu wolnego

Animator czasu wolnego to osoba odpowiedzialna za organizację czasu swoich klientów. Może on realizować zajęcia plastyczne, sportowe, muzyczne, teatralne, taneczne (możliwoście są praktycznie nieograniczone). Animator czasu wolnego pracuje zarówno z dziećmi, jak i z dorosłymi. Od kandydatów nie oczekuje się konkretnego wykształcenia (choć oczywiści wykształcenie wyższe kierunkowe jest mile widziane). Znacznie ważniejsze są jego cechy charakteru i umiejętności. Dobry animator jest osobą uśmiechniętą, energiczną, posiadać wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne. Większość pracodawców wymaga od kandydatów biegłej znajomości języków obcych (język angielski jest w tej branży podstawą).