Zarząd Terenowy NSZZP KMP Suwałki zaprasza do udziału w I Turnieju Szachowym „Niebieska Szachownica” pod patronatem Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Zapraszamy dzieci i młodzież do lat 18, do udziału w turnieju 23 sierpnia 2022 roku. Zgłoszenia przyjmowane są przez serwis turniejowy oraz na e-maila sędziego zawodów.

Komenda Miejska Policji w Suwałkach zaprasza na I Turniej Szachowy „Niebieska Szachownica”. Turniej szachowy rozegrany zostanie 23 sierpnia 2022 roku od godziny 16.00 w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Turniej skierowany jest do dzieci i młodzieży, do lat 18, rozegrany zostanie w trzech kategoriach wiekowych.

Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są przez serwis turniejowy https://www.chessmanager.com/pl/tournaments/5135398016647168 oraz na e-maila sędziego zawodów Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W zgłoszeniu należy podać imię i nazwisko zawodnika oraz imię i nazwisko osoby, która wejdzie wraz z zawodnikiem do budynku.  Więcej informacji w Komunikacie I Turnieju Szachowego ,,Niebieska Szachownica”, znajdującym się poniżej.

Na uczestników czekają nagrody.


 

Pliki do pobrania

  • 81.92 KB
    Komunikat organizacyjny