Policja Suwałki: Weekendowe zatrzymania poszukiwanych przez sprawiedliwość

Na ulicach naszego miasta, przestępczość nie ma szans na ukrycie się przed czujnym okiem prawa. Miniony weekend przyniósł znaczące sukcesy lokalnej policji w zwalczaniu przestępczości, z aresztowaniem czterech osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości.
- Policja zatrzymała 51-letniego mężczyznę, poszukiwanego za znęcanie się, który liczył na to, że uniknie odpowiedzialności.
- Na ulicy Kościuszki aresztowano mężczyznę mającego odbyć roczną karę pozbawienia wolności.
- 58-letni mężczyzna został zatrzymany na ulicy Noniewicza za nieopłacenie grzywny, z wyrokiem 10 dni pozbawienia wolności.
- 17-latek poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach został zatrzymany w związku z decyzją o umieszczeniu go w ośrodku wychowawczym.
- 35-latek, poszukiwany przez sądy w Warszawie i Lublinie, sam zgłosił się do policjantów i po opłaceniu grzywien został zwolniony.
Operacje te świadczą o skuteczności i determinacji lokalnych służb w utrzymaniu porządku i bezpieczeństwa w społeczności. Każdy przypadek zatrzymania jest świadectwem nieustającej pracy funkcjonariuszy na rzecz sprawiedliwości i pokojowego współistnienia mieszkańców.
Wśród zatrzymanych znalazł się 51-latek, który mimo świadomości poszukiwań, liczył na to, że uniknie sprawiedliwości. Jego nadzieje rozwiały się, gdy został zatrzymany na ulicy Kościuszki. Kolejne aresztowania pokazują, że nie ma miejsca, gdzie przestępczość mogłaby się ukryć przed prawem, a każdy, kto naruszył prawo, musi liczyć się z konsekwencjami.
Na uwagę zasługuje również postawa 35-latka, który postanowił sam zgłosić się do organów ścigania i uregulować swoje zobowiązania. To dowód na to, że odpowiedzialne podejście do własnych błędów i zobowiązań może wpłynąć na łagodniejsze traktowanie przez wymiar sprawiedliwości.
Te zatrzymania są przypomnieniem dla wszystkich, że prawa społeczności są chronione przez ciężką pracę i poświęcenie funkcjonariuszy, którzy codziennie dbają o nasze bezpieczeństwo. Współpraca mieszkańców z policją jest kluczowa w budowaniu bezpiecznej przyszłości dla nas wszystkich.
![]()
Ostatnie Artykuły

Reklama obiecywała szybki zysk. Kobieta z Suwałk straciła ponad 190 tysięcy

Trzy spotkania o planowanych inwestycjach odbędą się w Suwałkach

Nowy radiowóz Straży Miejskiej w Suwałkach rusza na patrole

Suwalski samorząd wśród liderów awansu w rankingu zamożności

Turystyczna Ósemka łączy Suwałki z atrakcjami regionu

Beksiński bez malarskiej maski - fotografie i cyfrowe wizje w Suwałkach

W Krzywem powstaną hotele dla dzikich zapylaczy

Prawie dwa promile na hulajnodze i 2500 zł mandatu w Suwałkach

Suwalska Rada Seniorów dostała pieniądze na warsztaty i integrację

Droga w Czerwonym Folwarku gotowa. Pojawiło się też oświetlenie

210 km/h na S-61. 22-letni kierowca zapłacił 2500 zł

Cztery dni bez ciepła w części Suwałk. PEC przebuduje sieć
![[PIŁKA NOŻNA] Wigry Suwałki – ŁKS Łódź II 2:0. Udany początek w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)](/images/mecz/thumbnails/wigry-suwalki-lks-lodz-ii-02082026-20.webp)
[PIŁKA NOŻNA] Wigry Suwałki – ŁKS Łódź II 2:0. Udany początek w Betclic 3. Lidze Grupa 1 (Grupa I)

Wypadki rowerzystów na szlakach. Na kładkach trzeba zejść z roweru
Przydatne dane teleadresowe
- Parafia św. Wojciecha w Suwałkach - msze, kancelaria, kontakt
- Sąd Okręgowy w Suwałkach - kontakt, wydziały, godziny i opłaty
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy nr 1 w Suwałkach - kontakt, oferta i zapisy
- Zarząd Dróg Powiatowych w Suwałkach - kontakt, zgłaszanie usterek, zajęcie pasa drogowego
- Parafia Chrystusa Króla w Suwałkach - msze, kancelaria, sakramenty
- Komenda Miejska Policji w Suwałkach - kontakt, dzielnicowi, wydziały
