Sierżant Milena Kiejko nową dzielnicową w Rejonie XIII
Zmiany na posterunku: Suwałki witają nową dzielnicową

W naszej społeczności zaszły ważne zmiany. Sierżant Milena Kiejko objęła funkcję dzielnicowej w rejonie XIII, obejmującym serce naszego miasta oraz kilka kluczowych ulic. To ważny moment zarówno dla mieszkańców, jak i dla samej sierżant Kiejko, która przynosi ze sobą nowe spojrzenie i blisko 4 lata doświadczenia w pracy policyjnej. Zachęcamy do zapoznania się z najważniejszymi aspektami tej zmiany oraz do aktywnego uczestnictwa w budowaniu bezpieczeństwa naszej społeczności.

  • Rejon XIII z nową dzielnicową - sierżant Milena Kiejko.
  • Kontakt z dzielnicową możliwy telefonicznie oraz mailowo.
  • Możliwość oddania głosu na sierżant Kiejko w Plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024.
  • Zakres obowiązków nowej dzielnicowej i zachęta do współpracy z mieszkańcami.

Sierżant Milena Kiejko, dotychczas znana z pracy w Wydziale Patrolowo – Interwencyjnym, przenosi się do rejonu XIII, by tam, jako dzielnicowa, służyć pomocą i wsparciem dla mieszkańców. Jej obszar działania obejmuje nie tylko centrum miasta, ale również ulice pełne życia i codziennych wyzwań. Sierżant Kiejko jest gotowa sprostać tym zadaniom, wykorzystując swoje doświadczenie, otwartość i gotowość do niesienia pomocy.

Policja zachęca do bezpośredniego kontaktu z sierżant Kiejko, oferując mieszkańcom różne sposoby komunikacji, w tym rozmowy telefoniczne oraz korespondencję mailową. Jest to wyraz troski o bezpośrednią i skuteczną wymianę informacji między mieszkańcami a organami ścigania.

Warto również wspomnieć o Plebiscycie #SuperDzielnicowy 2024, w którym każdy z nas ma szansę wziąć udział i oddać głos na swojego faworyta. To okazja, by docenić trud i zaangażowanie lokalnych funkcjonariuszy w dbanie o nasze bezpieczeństwo.

Zmiana dzielnicowego to nie tylko formalność, ale przede wszystkim szansa na nowe otwarcie i budowanie silnych, wspierających się relacji między mieszkańcami a policją. Sierżant Milena Kiejko jest gotowa na to wyzwanie, a my jako społeczność powinniśmy dołożyć wszelkich starań, by wspierać ją w jej codziennej służbie na rzecz naszego bezpieczeństwa.


Opierając się na: Policja Suwałki