UM Suwałki zaprasza przedsiębiorców na szkolenie w zakresie bezpieczeństwa danych
W obliczu cyfrowych zagrożeń, bezpieczeństwo danych firmowych staje się kluczowym elementem zarządzania biznesem. Właśnie dlatego, warto zwrócić uwagę na nadchodzące szkolenie skierowane do przedsiębiorców, które pomoże zrozumieć i zaimplementować skuteczne strategie ochrony danych.
  1. Zapewnienie bezpieczeństwa danych firmy przez skuteczne tworzenie i zarządzanie kopiami bezpieczeństwa.
  2. Testowanie i odtwarzanie kopii w celu sprawdzenia ich skuteczności.
  3. Ochrona przed zagrożeniami typu ransomware i innymi formami cyberataku.
  4. Partnerstwo z renomowanymi firmami technologicznymi takimi jak Dell i Veeam.

W dzisiejszym świecie, gdzie dane stanowią jeden z najcenniejszych zasobów firmy, nie można lekceważyć ich ochrony. "Twoje kopie - Twoje bezpieczeństwo" to hasło, które doskonale oddaje istotę nadchodzącego wydarzenia z serii G-SOFT Tech. Szkolenie, które odbędzie się 18 kwietnia br., w godzinach od 10:00 do 14:00, zwróci uwagę na znaczenie nie tylko samego procesu tworzenia kopii bezpieczeństwa, ale również na ich testowanie, odtwarzanie oraz zabezpieczanie przed nieautoryzowaną modyfikacją, usunięciem czy zainfekowaniem przez złośliwe oprogramowanie.

Warto podkreślić, że współpraca z firmami Dell i Veeam, znacząco podnosi wartość merytoryczną tego wydarzenia, oferując uczestnikom dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa danych. To nieoceniona okazja dla przedsiębiorców, aby nauczyć się, jak skutecznie chronić swoje zasoby cyfrowe i zapewnić ciągłość działania biznesu w obliczu rosnących zagrożeń cybernetycznych.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do uczestnictwa w tym wyjątkowym szkoleniu. Jest to nie tylko szansa na pozyskanie cennych informacji, ale również okazja do wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami i ekspertami w dziedzinie IT. Nie pozwól, aby Twoja firma stała się kolejną ofiarą cyberprzestępców. Zapewnij sobie i swojemu biznesowi spokój, inwestując w wiedzę na temat bezpieczeństwa danych.


Na podstawie: UM Suwałki