Urząd Miejski Suwałki: Młode talenty wokalne zmierzą się na XVIII Konfrontacjach Świetlik 2024
Wiosna to czas, kiedy talent kwitnie i rozbrzmiewa w pełni, a już 6 maja 2024 roku odbędzie się wydarzenie, które jest świętem młodych głosów naszego regionu. XVIII Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik to nie tylko okazja do zaprezentowania umiejętności wokalnych, ale też moment, w którym młodzi artyści mogą rozwijać swoje pasje pod okiem profesjonalistów.
  1. Data wydarzenia: 6 maja 2024 r.
  2. Miejsce: Suwalski Ośrodek Kultury.
  3. Cele: Prezentacja talentów wokalnych dzieci i młodzieży.
  4. Zgłoszenia: Termin do 26 kwietnia 2024 r.

Wydarzenie to gromadzi na scenie zarówno tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z muzyką, jak i młodych artystów, którzy już wcześniej mieli okazję prezentować swoje umiejętności. Jest to unikatowa platforma wymiany doświadczeń między uczestnikami różnych grup wiekowych i środowisk, od miast po najmniejsze wsie.

Warto podkreślić, że Konfrontacje Talentów Wokalnych Świetlik nie są tylko przystankiem na drodze młodych talentów. Dla wielu uczestników poprzednich edycji, zwycięstwo otworzyło drogę do dalszego rozwoju i doskonalenia umiejętności wokalnych. Przykładem może być działające pod egidą Suwalskiego Ośrodka Kultury Studio Piosenki Świetlik, zrzeszające laureatów poprzednich edycji, które odnosi sukcesy nie tylko lokalnie, ale i na arenie ogólnopolskiej.

Organizatorzy zapewniają, że każdy uczestnik znajdzie tutaj miejsce dla siebie i będzie miał szansę na wyrażenie swojej indywidualności za pośrednictwem muzyki. To niepowtarzalna okazja do zdobycia cennego doświadczenia, a także nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Niech więc 6 maja 2024 roku stanie się dniem, w którym młode talenty wokalne rozświetlą swoim blaskiem scenę Suwalskiego Ośrodka Kultury.


Według informacji z: Urząd Miejski Suwałki