Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Na drugą Suwalską Olimpiadę Seniorów zapraszają Ośrodek Sportu i Rekreacji w Suwałkach oraz Suwalska Rada Seniorów. Tym razem konkurencje będą odbywały się niemal przez cały rok, od marca do października. Olimpiadzie patronuje Prezydent Miasta Suwałk.
Podobnie, jak w ubiegłym roku, w Olimpiadzie mogą wziąć udział seniorzy z Suwałk w wieku powyżej 60 lat. O udziale w zawodach decyduje tylko kolejność zgłoszeń, liczba miejsc ograniczona.
Zawodnicy będą rywalizować w pięciu konkurencjach.
Najpierw, już w sobotę 23 marca w Aquaparku odbędą się Otwarte Mistrzostwa Suwałk Seniorów w Pływaniu. Start o godzinie 10.
Następnie, w poniedziałek 8 kwietnia seniorzy wezmą udział w Zawodach Strzeleckich w Klubie LOK Wigry, przy ul. M. Konopnickiej 2. 
W Zawodach Lekkoatletycznych im. Ryszarda Roguckiego uczestnicy zmierzą się w niedzielę 9 czerwca na Stadionie Lekkoatletycznym, przy ul. Wojska Polskiego 2.
Wycieczka rowerowa odbędzie się w sobotę 7 września. Trasa będzie prowadziła z Suwałk przez Gawrych Rudę i Stary Folwark. W przypadku tej konkurencji nie będzie liczył się czas ani miejsce na podium, a jedynie udział.
Ostatnią konkurencją będzie Turniej bowlingowy, który zostanie rozegrany w poniedziałek 7 października w MK Bowling (Suwałki Plaza), przy ul. Gen. J. Dwernickiego 15.
Szczegóły, regulamin oraz zapisy pod numerem telefonu 87 566 32 81, osobiście w dziale Sportu, Rekreacji i Marketingu, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. oraz na stronie www.osir.suwalki.pl
Organizatorzy zapraszają nie tylko do udziału, ale także do kibicowania zawodnikom.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.