Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w zmaganiach konkursowych, na plakat promujący podlaską Policję pod nazwą „PORTRET PODLASKIEJ POLICJI”.

Komendant Wojewódzki Policji w Białymstoku nadinspektor Daniel Kołnierowicz ogłosił wojewódzki konkurs plastyczny, skierowany do uczniów szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, na plakat promujący podlaską Policję pod nazwą „PORTRET PODLASKIEJ POLICJI”. Celem konkursu jest upowszechnianie i popularyzacja wiedzy o zadaniach, misji i etosie polskiej Policji ze szczególnym uwzględnieniem 100. rocznicy powstania Policji Państwowej.

Konkurs składa się z dwóch etapów: eliminacji – organizatorem, których są komendy miejskie/powiatowe Policji oraz finału – organizatorem, którego jest Wydział Komunikacji Społecznej KWP w Białymstoku. Ogólne zasady, warunki oraz przebieg konkursu opisane zostały w Regulaminie konkursu, który znajduje się w załączniku poniżej.

 

Prace należy zgłaszać do 31.08.2019 r w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach osobiście lub pocztą na adres: KMP w Suwałkach ul. Pułaskiego 26 16-400 Suwałki z dopiskiem ,,Portret podlaskiej policji”.  Zgłoszona praca może przybrać dowolną formę malarską lub graficzną. Gabaryty pracy nie mogą przekroczyć rozmiarów formatu A2.

Zapraszamy wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił w zmaganiach konkursowych.

PLIKI DO POBRANIA

  • Regulamin konkursu
  • Formularz zgłoszeniowy
  • Oświadczenie opiekuna
  • Oświadczenie do konkursu

Pliki do pobrania