Ostatni z lipcowych koncertów na Bulwarach odbędzie się 31 lipca o godzinie 18.00. Na scenie zaprezentuje się Monika Brezgieł.

31.07.2022, godz. 18.00
Bulwary nad Czarną Hańczą

Wstęp wolny
zamów transport door-to-door >>

Z przyczyn niezależnych od Suwalskiego Ośrodka Kultury, Koncert na Bulwarach “Kabaret Literacki Rozłogi” nie odbędzie się. Zamiast tego, przed suwalską publicznością zaprezentuje się Monika Brezgieł z programem pt. “Muzyka z pasją na bulwarach”.

Program koncertu zaaranżowany według emocji, sytuacji, wydarzeń, z którymi kojarzą się artystce konkretne utwory. Muzyka pobudzi zmysły słuchaczy i być może przywoła wspomnienia i emocje, które towarzyszyły wspaniałym momentom życia. Muzyczna wędrówka poprowadzi nas przez meandry różnych utworów, napajając zmysły wspaniałymi doznaniami.

 

 

 

 

 

MONIKA BREZGIEŁ – dyrygentka i wokalistka, absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Nowowiejskiego w Bydgoszczy. Muzyka to nie tylko jej zawód, ale i pasja, którą zajmuje się każdego dnia, przez całą dobę. Aktualnie jest nauczycielką muzyki w szkole podstawowej oraz instruktorem zespołów wokalno-instrumentalnych, w tym kierownikiem artystycznym i dyrygentem Miejskiej Orkiestry Dętej działającej przy Suwalskim Ośrodku Kultury. Monika to muzyk i wokalistka, o której można powiedzieć „człowiek orkiestra”.

           

 
 
 

Uczestnictwo w wydarzeniu jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu imprez i wydarzeń artystycznych organizowanych w Suwalskim Ośrodku Kultury