Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Na Suwalszczyźnie 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł bez naruszeń prawa, czy zakłócenia ładu i porządku publicznego. Przed oficjalnym rozpoczęciem funkcjonariusze szkolili wolontariuszy, przypominając im m.in. podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas kwestowania.

Suwalscy policjanci czuwali wczoraj nad bezpiecznym przebiegiem 28. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Umundurowani jak i nieumundurowani funkcjonariusze zwracali uwagę na to, czy zbiórki były prowadzone przez osoby do tego uprawnione, natomiast priorytetem było zapewnienie bezpieczeństwa wolontariuszom. W powiecie suwalskim 28. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przebiegł bezpiecznie. Nie doszło do naruszenia prawa, czy zakłócenia ładu i porządku publicznego.


 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.