Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Podczas pierwszego tegorocznego spotkania z suwalskimi seniorami wystąpią: debiutujący w Suwalskim Ośrodku Kultury Salon Poetycko-Literacki ERATO działający przy Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi oraz znana i lubiana Kapela Pieśni i Tańca Suwalszczyzna pod kierownictwem Krzysztofa Krzesickiego. W programie kolędowanie i nieco poezji.

Środa, 29.01.2020, godz. 17:00
Sala Kameralna, ul. Jana Pawła II 5

Bilety: 5 zł KUP TERAZ >> lub w kasie SOK
z Suwalską Kartą Mieszkańca >> zniżki do 50%

Salon Poetycko-Literacki ERATO powstał w ramach działającej w Stowarzyszeniu Twórczych Seniorów Rozłogi sekcji poetycko-literackiej, a także, jak mówią jego twórcy, z tęsknoty za poezją. Spotkania Salonu odbywają się we wtorki w Bibliotece Publicznej im. Marii Konopnickiej w godzinach 16.00-18.00. Gospodarzem spotkań jest Teresa Suproń. Mile widziani są wszyscy interesujący się literaturą i tworzący własne dzieła.

Kapela Zespołu Pieśni i Tańca Suwalszczyzna zagra w składzie: Krzysztof Krzesicki (fortepian, kapelmistrz), Beata Chudecka (skrzypce), Adam Marszałek (skrzypce), Bartosz Drzemicki (trąbka), Olgierd Smokowski (klarnet), Mateusz Waraksa (kontrabas). Bogaty repertuar zespołu obejmuje tańce i pieśni wielokulturowej Suwalszczyzny, utwory muzyki klasycznej, przeboje muzyki popularnej i rozrywkowej, standardy amerykańskie, żywiołowe melodie bałkańskie oraz wiązanki utworów patriotycznych.


Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury >>