Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

Suwalscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o kradzieże sklepowe. Z ustaleń mundurowych wynika, że do przestępstw doszło w przeciągu ostatnich dwóch miesięcy. Łupem sprawcy były kosmetyki i środki spożywcze. 33-latek usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy, a decyzją sądu najbliższe 2 miesiące spędzi w areszcie.

Suwalscy policjanci ustalili i zatrzymali 33-latka podejrzanego o liczne kradzieże na terenie Suwałk. W poniedziałek mundurowi, pod jednym ze sklepów, zatrzymali mężczyznę tuż po kradzieży. Odzyskali też cały skradziony towar.

W okresie ostatnich dwóch miesięcy  suwalscy policjanci otrzymywali zgłoszenia odnośnie kradzieży kosmetyków oraz artykułów spożywczych w sklepach na terenie miasta. Pokrzywdzeni oszacowali swoje straty na łączną kwotę około 5 000 złotych. Sprawca gustował w perfumach oraz maszynkach do golenia, szczoteczkach od zębów, rybach i alkoholu.

33-latek usłyszał już zarzuty w warunkach recydywy. Sąd zastosował wobec mężczyzny środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na 2 miesiące.