2000 złotych mandatu otrzymał kierowca busa, który nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Tym razem wszystko zakończyło się szczęśliwie. Apelujemy o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Pośpiech, zbyt szybka jazda i brak ostrożności — to wszystko przekłada się na bezpieczeństwo w ruchu drogowym. Włączając się do ruchu, jesteśmy zobowiązani do ustąpienia pierwszeństwa pojazdom i innym uczestnikom ruchu drogowe. Nie przestrzegając tych przepisów możemy liczyć się z wysokimi karami. Przekonał się o tym wczoraj po południu kierowca bus-a, który w Jasionowie, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Całe szczęście tym razem nikomu nic się nie stało. Skończyło się tylko na wysokim mandacie. Motocykliście udało się uniknąć zderzenia, a 26-letni kierowca bus-a został ukarany mandatem karnym w wysokości 2000 złotych.
Apelujemy o ostrożność na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego. Każde nieodpowiedzialne zachowanie na drodze może nieść za sobą poważne konsekwencje. Niejednokrotnie mamy do stracenia o wiele więcej niż pieniądze. Bądźmy odpowiedzialnymi kierowcami.