Uczniowie ZST w Suwałkach Mistrzami Polski w Siatkówce Plażowej
Uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach osiągnęli wielki sukces, zdobywając tytuł Mistrzów Polski w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Siatkówce Plażowej. To ogromne wyróżnienie dla szkoły i całej społeczności lokalnej.
  1. Zdobycie I miejsca w Ogólnopolskiej Licealiadzie w Siatkówce Plażowej.
  2. Skład drużyny: Kacper Gibas, Michał Przeborowski, Piotr Przeborowski.
  3. Opiekun drużyny: Lech Remiszko.
  4. Gratulacje dla zwycięzców i szkoły.

W tegorocznej edycji Ogólnopolskiej Licealiady w Siatkówce Plażowej uczniowie Zespołu Szkół Technicznych w Suwałkach osiągnęli spektakularny sukces, zdobywając I miejsce. Młodzi sportowcy, Kacper Gibas, Michał Przeborowski i Piotr Przeborowski, pokazali niesamowite umiejętności i determinację, co zaowocowało tytułem Mistrzów Polski.

Pod opieką trenera Lecha Remiszki, drużyna nie tylko doskonale przygotowała się do zawodów, ale także zademonstrowała ducha współpracy i sportowego zaangażowania. To wielkie osiągnięcie jest nie tylko powodem do dumy dla samych uczniów, ale również dla całej szkoły oraz lokalnej społeczności.

Gratulacje dla zwycięzców płyną z różnych stron, a ich sukces jest dowodem na to, że ciężka praca i konsekwencja w dążeniu do celu przynoszą efekty. Zdjęcia z tego wydarzenia, udostępnione przez Zespół Szkół Technicznych w Suwałkach, dodatkowo podkreślają radość i dumę z osiągniętego wyniku.

To ważne wyróżnienie pokazuje, że młodzież z naszego regionu ma potencjał i możliwości, by osiągać sukcesy na najwyższym poziomie. Serdeczne gratulacje dla całego zespołu i ich trenera!


Na podstawie: Urząd Miejski w Suwałkach