Rekrutacja na studia w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach trwa do 15 lipca
Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach otwiera swoje drzwi dla nowych studentów. Wybierz spośród 21 kierunków i dołącz do grona zadowolonych studentów korzystających z nowoczesnej infrastruktury i wsparcia finansowego.

Rozpoczęcie rekrutacji na studia w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach

Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach rozpoczęła proces rekrutacji, oferując przyszłym studentom możliwość wyboru spośród 21 kierunków studiów. Wśród nich znajdują się zarówno studia dzienne, jak i popołudniowo-weekendowe, co pozwala na elastyczne łączenie nauki z pracą zawodową. To doskonała okazja dla tych, którzy chcą zdobyć wykształcenie bez rezygnowania z dotychczasowych obowiązków.

Najpopularniejsze kierunki studiów w tegorocznej rekrutacji

Po trzech tygodniach trwającej rekrutacji, najchętniej wybieranymi kierunkami są:

  • Na Wydziale Ochrony Zdrowia: pielęgniarstwo
  • Na Wydziale Politechnicznym: zarządzanie i inżynieria produkcji
  • Na Wydziale Humanistyczno-Ekonomicznym: pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna
  • Na Wydziale Nauk Społecznych: bezpieczeństwo wewnętrzne

Wybór tych kierunków świadczy o ich popularności i zapotrzebowaniu na rynku pracy, co dodatkowo motywuje kandydatów do podjęcia studiów właśnie na tych specjalnościach.

Wyjątkowe atuty studiów w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach

Studia w Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach to nie tylko szeroki wybór kierunków. Uczelnia oferuje również bezpłatne studia, małe grupy ćwiczeniowe, co sprzyja indywidualnemu podejściu do każdego studenta, oraz wykładowców praktyków, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z praktyki zawodowej.

Szkoła może pochwalić się świetną infrastrukturą, która zapewnia komfortowe warunki do nauki, oraz wysokimi stypendiami, które stanowią istotne wsparcie finansowe dla studentów.

Terminy rekrutacji i dodatkowe informacje

I tura rekrutacji trwa do 15 lipca, więc warto się pospieszyć, aby zdążyć złożyć wszystkie wymagane dokumenty. Szczegóły dotyczące procesu rekrutacji można znaleźć na stronie internetowej uczelni.

Nie przegap tej szansy na zdobycie wykształcenia w renomowanej uczelni, która oferuje nie tylko solidne podstawy teoretyczne, ale również praktyczne umiejętności niezbędne na rynku pracy.


Na podstawie: Urząd Miejski