Policjanci z Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach poszukują zaginionego 66-letniego mieszkańca miasta.

Zaginiony 26 lutego 2019 roku wyszedł z domu (lub wyjechał rowerem) i do chwili obecnej nie powrócił do miejsca zamieszkania, ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Zaginiony to:

Janusz Wiżyński- lat 66

zam. Suwałki

Rysopis: wzrost około 175 cm., szczupła budowa ciała, włosy krótkie ciemne, lekko szpakowate, twarz pociągła, nos prosty, oczy koloru niebieskiego, uszy normalne;

Znaki szczególne: liczne tatuaże na ciele;

Opis ubioru:  w chwili zaginięcia ubrany był w bordową kurtkę  do bioder, granatowe spodnie materiałowe, czerwone buty typu adidas za kostkę , na szyi miał założony gruby łańcuszek koloru srebrnego z zawieszką przedstawiającą wizerunek greckiej bogini

Prosimy wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub mogą pomóc w ustaleniu miejsca jego pobytu o kontakt z Komendą Miejską Policji w Suwałkach pod numerem telefonu /87/564 15 44, telefon zaufania /87/564 12 60, alarmowy 997 lub z najbliższą jednostką Policji 112.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.

Publikacje

 

Publikujemy artykuły reklamowe (tzw sponsorowane) odpłatnie - w cenie 50 zł netto / publikacja.

 

Artykuł jest oznaczony jako sponsorowany. Zawiera zdjęcie oraz dostarczony tekst. Może zawierać linki wedle oznaczenia (dofollow/nofollow) służące przekazaniu pozycjonowania. Artykuły - publikacje sponsorowane emitowane są na stałe bez ograniczenia czasowego. Pojawiają się na stronie głównej oraz w sekcji z aktualnościami - dzięki czemu szybko się indeksują w Google. Publikujemy je także na naszym fanpage na Facebooku oraz Twitterze (o ile serwis lokalny posiada).

 

Zobacz inne nasze portale lokalne, wejdź na serwisylokalne.pl