Młodzi piłkarze z powiatu suwalskiego walczyli o Puchar Starosty na hali w Raczkach
Gorączka piłkarska ogarnęła Raczkach! W ostatni dzień lutego, lokalne talenty piłkarskie zmierzyły się na hali, aby walczyć o prestiżowy Puchar Starosty Suwalskiego. Emocji nie brakowało, a sportowa rywalizacja pokazała, jak wielki jest młodzieńczy zapał do piłki nożnej.
  1. W dniu 28 lutego 2024 r., w Raczkach odbył się II Powiatowy Halowy Turniej w Piłce Nożnej.
  2. Uczestniczyły w nim drużyny uczniów rocznika 2013 i młodsi z szkół podstawowych z powiatu suwalskiego.
  3. Turniej miał szlachetny cel - rywalizację o Puchar Starosty Suwalskiego.
  4. Uroczystego otwarcia dokonali Artur Łuniewski, Wicestarosta Suwalski i Marek Cieśluk, Dyrektor Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Raczkach.
  5. Wydarzenie to było możliwe dzięki wsparciu finansowemu ze strony Starostwa Powiatowego w Suwałkach.
  6. Organizatorzy zadbali o to, aby najlepsze drużyny zostały uhonorowane pucharami i dyplomami.

W samym sercu Raczków, na dobrze przygotowanej hali sportowej, młodzi adepci futbolu mieli okazję wykazać się swoimi umiejętnościami, walcząc o tytuł mistrza powiatu. Wszystko to działo się pod baczny okiem Artura Łuniewskiego i Marka Cieśluka, którzy nie tylko zainaugurowali rozgrywki, ale także wzięli udział w ceremonii wręczenia nagród.

Turniej, będący już drugą taką imprezą w skali powiatu, zyskał dużą popularność i przyciągnął licznych młodych sportowców. Dzięki finansowemu wsparciu ze strony Starostwa Powiatowego w Suwałkach, organizatorzy mogli zapewnić odpowiednie warunki dla wszystkich uczestników. Zawody te nie tylko promowały zdrową rywalizację i sportowy duch, ale także pozwoliły na integrację środowiska lokalnego.

Tegoroczne zmagania pokazały, że pasja do piłki nożnej wśród młodzieży jest wciąż żywa, a turniej w Raczkach stanowił dla nich doskonałą okazję do prezentacji swoich umiejętności. Warto podkreślić, że tego typu wydarzenia mają kluczowe znaczenie dla rozwoju sportowego dzieci i młodzieży, tworząc fundament pod przyszłe sukcesy na większych arenach sportowych.


Według informacji z: Powiat Suwalski