Urząd Miejski: Trzy suwalskie przedszkola z nowymi kadencjami dyrektorskim
W Suwałkach trzy przedszkola nie zmieniają swoich sterników. Dotychczasowe dyrektorki przedszkoli nr 4, 6 i 10 z sukcesem przeszły przez konkursy, zachowując swoje pozycje na kolejne 5 lat. To decyzja, która zwiastuje stabilność i kontynuację pozytywnych zmian w edukacji przedszkolnej naszego miasta.
  1. Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, podtrzymuje zaufanie do dotychczasowych dyrektorek trzech przedszkoli.
  2. Wyłonione w konkursach dyrektorki przedszkoli nr 4, 6 i 10 zapewniają kontynuację sprawdzonego zarządzania.
  3. Od 1 września 2024 roku rozpocznie się nowa, 5-letnia kadencja dyrektorek.
  4. Prezydent miasta wyraził uznanie za dotychczasową pracę dyrektorek i z entuzjazmem patrzy na współpracę w nadchodzących latach.

W atmosferze wzajemnego szacunku i optymizmu odbyło się oficjalne wręczenie powołań na kolejną kadencję. Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, nie krył zadowolenia z dotychczasowych osiągnięć dyrektorek, podkreślając ich znaczący wkład w rozwój edukacji przedszkolnej w mieście. "Gratuluję Paniom wygranych konkursów. Dziękuję za dotychczasową pracę, którą oceniam bardzo pozytywnie i cieszę się, że będziemy mogli dalej współpracować" - mówił Czesław Renkiewicz.

Decyzja o ponownym powierzeniu funkcji dyrektorskich tym samym osobom to sygnał dla mieszkańców Suwałk, że miasto stawia na stabilność i rozwój w sektorze edukacji przedszkolnej. Wizja dalszej współpracy, podkreślana przez Prezydenta, jest obiecująca nie tylko dla pracowników samych placówek, ale przede wszystkim dla rodziców i ich pociech, którzy na co dzień korzystają z usług tych przedszkoli. Kontynuacja sprawdzonych metod zarządzania i realizacji programów edukacyjnych zapewnia stały rozwój i bezpieczeństwo edukacyjne dla najmłodszych mieszkańców Suwałk.


Według informacji z: Urząd Miejski