Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024 już za miesiąc: szczegóły i atrakcje
Już za miesiąc miłośnicy lotnictwa będą mieli okazję uczestniczyć w wyjątkowym wydarzeniu - Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024. Przygotowania idą pełną parą, a organizatorzy zapowiadają wiele atrakcji i niespodzianek, które przyciągną nie tylko mieszkańców regionu, ale i gości z całej Polski.
  • 29 czerwca odbędzie się Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024
  • Zmiany w organizacji dojazdu i wyjazdu na teren lotniska
  • Zaprezentowane zostaną zespoły i wykonawcy
  • Duże uznanie dla wydarzenia z poprzednich edycji

W dniu 28 maja odbyła się konferencja prasowa, podczas której przedstawiono szczegóły związane z organizacją nadchodzącego wydarzenia. Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, podkreślił znaczenie tego eventu dla lokalnej społeczności i jego rosnącą popularność. W konferencji wzięli również udział Zastępca Prezydenta Grzegorz Krysa, Prezes Suwalskiej Szkoły Lotniczej Robert Szadkowski oraz współorganizator pokazów, przedstawiciel Falco Group Jarosław Balcerzewski.

Podczas konferencji zapowiedziano zmiany w organizacji dojazdu i wyjazdu na teren lotniska. Harmonogram wydarzenia oraz lista atrakcji dostępnych na terenie lotniska zostały szczegółowo omówione. Organizatorzy zapewniają, że tegoroczna edycja przyniesie wiele emocji i niezapomnianych wrażeń.

Prezydent Suwałk, Czesław Renkiewicz, z dumą mówił o sukcesie poprzednich edycji: „Spotykamy się na miesiąc przed naszym wydarzeniem. Air Show Odlotowe Suwałki to marka sama w sobie. Ostatnio miałem wielką przyjemność odbioru tej statuetki w Operze Filharmonii Podlaskiej, gdzie konsumenci właśnie z Podlasia zadecydowali, że to nasza impreza była największym i najlepszym wydarzeniem w ubiegłym roku. Myślę, że mamy szerokie perspektywy, żeby ta impreza rozrastała się, a na pewno potencjał do tego jest tutaj olbrzymi”.

Odlotowe Suwałki AIR SHOW 2024 zapowiada się jako jedno z najważniejszych wydarzeń tego lata. Warto więc już teraz zaplanować swój udział i przygotować się na dzień pełen lotniczych emocji i atrakcji.


Opierając się na: UM Suwałki