Policja zatrzymała dwóch braci: narkotyki i poszukiwania
Dwóch braci zatrzymanych przez suwalskich kryminalnych

W centrum miasta zatrzymano dwóch mężczyzn podejrzanych o różne przestępstwa. Jeden z nich miał przy sobie znaczną ilość narkotyków, a drugi był poszukiwany przez sąd. Obaj trafili w ręce policji.

  1. 53-latek miał przy sobie ponad 80 gramów amfetaminy.
  2. 62-latek był poszukiwany za nieuiszczenie grzywny.
  3. Obaj zostali zatrzymani w jednym z mieszkań w centrum miasta.
  4. 53-latkowi grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

W jednym z mieszkań w centrum miasta suwalscy kryminalni zatrzymali dwóch braci. 53-latek został przyłapany na posiadaniu ponad 80 gramów amfetaminy, którą twierdził, że znalazł na ulicy. Wstępne badanie narkotesterem potwierdziło obecność narkotyku.

Podczas przeszukania pomieszczeń gospodarczych zajmowanych przez 53-latka, funkcjonariusze natrafili na sproszkowaną substancję, która okazała się amfetaminą. Mężczyzna spędził noc w policyjnym areszcie, a następnie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków w Prokuraturze Rejonowej. Na podstawie ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, za ten czyn grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Drugi z braci, 62-latek, był poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Suwałkach w celu odbycia kary 49 dni pozbawienia wolności za nieuiszczenie grzywny. Został on zatrzymany w tym samym miejscu co młodszy brat.

To kolejny sukces suwalskiej policji w walce z przestępczością narkotykową. Zatrzymanie dwóch braci pokazuje, jak ważna jest skuteczna praca funkcjonariuszy w eliminowaniu zagrożeń związanych z narkotykami oraz egzekwowaniu wyroków sądowych.

Warto podkreślić, że działania takie mają na celu poprawę bezpieczeństwa w naszym mieście i eliminację osób łamiących prawo. Mieszkańcy mogą czuć się bezpieczniej wiedząc, że policja skutecznie działa w ich interesie.


Na podstawie: KMP w Suwałkach