Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem imprez organizowanych przez PODR Szepietowo w 2020 roku.
25-26 kwietnia 2020 r. odbędą się Wiosenne Targi Ogrodnicze, które przyciągają co roku wielu pasjonatów ogrodnictwa oraz pszczelarstwa. W imprezie wezmą udział również wystawcy  z branży budowlanej - planujący budowę lub remont budynków gospodarczych będą mogli zapoznać się z ich ofertą.
W czerwcu odbędzie się Wystawa Zwierząt Hodowlanych. Są to  największe Targi rolnicze w północno-wschodniej Polsce, na które przyjeżdża duża liczba wystawców krajowych i zagranicznych.
Podlaski  Dzień Kukurydzy to kolejna impreza, na której firmy nasienne prezentują swoje odmiany kukurydzy. Organizowane są też  pokazy pracy maszyn przy cięciu kukurydzy na kiszonkę.
Targi Ogrodnicze ”Jesień w sadzie i ogrodzie”, Targi Leśne organizowane 10-11 października  zamykają kalendarz imprez na 2020 rok. Październik to doskonały czas na zakup sadzonek drzew owocowych, ozdobnych krzewów, cebul kwiatowych jak i nasion. Tradycyjnie będą również wystawcy oferujący regionalne przysmaki,  miody  z własnych pasiek i rękodzieła. Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego zaprasza do Szepietowa.

Źródło: www.odr.pl