SOK Suwałki: Lato w teatrze 2020. Sukces Suwalskiego Ośrodka Kultury
**Bardzo nam miło ogłosić fantastyczny sukces Suwalskiego Ośrodka Kultury. Nasz projekt Zdemaskowani z moją twarzą mi do twarzy” znalazł się wśród wniosków najwyżej ocenionych przez Komisję Ekspertów programu “Lato w teatrze 2020”. Tym samym otrzymaliśmy finansowanie teatralnych zajęć warsztatowych.
**
W ramach projektu Zdemaskowani z moją twarzą mi do twarzy” już po raz drugi w Suwalskim Ośrodku Kultury zostaną zorganizowane letnie półkolonie artystyczne skierowane do dzieci i młodzieży. Młodzi ludzie podczas dwutygodniowych teatralnych zajęć warsztatowych będą mogli eksplorować własną tożsamość, poczuć moc kreowania siebie i doświadczenie siebie poprzez akt twórczy.
Projekt jest skierowany do dzieci w wieku od 10 do 14 lat.
Szczegółowe informację zostaną podane w późniejszym terminie.
Program LATO W TEATRZE jest programem Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego finansowanym ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, realizowanym przez Suwalski Ośrodek Kultury we współpracy z Miastem Suwałki i Stowarzyszeniem Nie Po Drodze.
Regulamin imprez w Suwalskim Ośrodku Kultury »
Suwalski Ośrodek Kultury, soksuwalki.eu/, soksuwalki.eu/lato-w-teatrze-2020-sukces-suwalskiego-osrodka-kultury/
Autor: krystian