Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Suwałki

„POLACY W DAWNEJ PRACY” – KONKURS NA NAJCIEKAWSZĄ FOTOGRAFIĘ

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego dla osób w wieku 50+. Tym razem zapraszamy do wzięcia udziału mieszkańców województwa mazowieckiego i podlaskiego. O co w tym wszystkim chodzi?

Celem zabawy jest pokazanie jak bardzo zmieniły się poszczególne zawody, a pomóc mają nam w tym stare fotografie nadesłane przez uczestników.

Zmiana jaka zaszła w wyposażeniu miejsc pracy jest ogromna. Wiele zawodów wygląda obecnie zupełnie inaczej, a część już nawet nie istnieje. Cofnijmy się jednak do czasów przełomu wieków XX i XXI, kiedy wszystko wyglądało nieco inaczej.

Wyślij do naszej redakcji maksymalnie 3 zdjęcia dawnej posady uzupełniając specjalnie do tego stworzony formularz zgłoszeniowy https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy-zgloszenie. Do konkursu można zgłosić się samemu lub upoważnić kogoś by zrobił to w naszym imieniu. Szansa na zdobycie wspaniałych nagród mija 30.11.2021r.

Na najlepszych czekają wartościowe nagrody takie jak: kursy komputerowe (strefakursow.pl), telefony komórkowe, książki i wiele gadżetów. Baw się z portalem Aplikuj.pl!

Wszystkie informacje na temat konkursu w regulaminie:

https://www.aplikuj.pl/konkurs-polacy-w-dawnej-pracy