Ankieta dla absolwentów suwalskich szkół ponadpodstawowych: OKSA zaprasza do udziału
Absolwenci suwalskich szkół ponadpodstawowych mają okazję wziąć udział w ważnej ankiecie. Zebrane dane pomogą miastu lepiej dostosować swoje programy do potrzeb młodych ludzi i wspierać ich na rynku pracy.
  1. Zachęta do wypełnienia ankiety.
  2. Informacje o korzyściach z uczestnictwa.
  3. Możliwość wpływu na rozwój miasta.
  4. Sposób rezygnacji ze współpracy.

Miasto Suwałki zaprasza absolwentów szkół ponadpodstawowych z roczników 2017-2024 do udziału w ankiecie. Inicjatywa ta jest częścią projektu „Ośrodek Karier Suwalskich Absolwentów” (OKSA), który ma na celu nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z młodymi ludźmi oraz wspieranie ich w dalszym rozwoju zawodowym.

Wypełnienie ankiety pozwoli miastu lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania młodych ludzi. Dzięki zgromadzonym informacjom, Suwałki będą mogły dostosować swoje programy i oferty, takie jak „Mieszkanie dla Młodych” czy różnego rodzaju stypendia, które mogą zapewnić zatrudnienie w lokalnych firmach.

Projekt OKSA ma na celu również informowanie absolwentów o aktualnych ofertach pracy zgodnych z ich wykształceniem i zainteresowaniami. Miasto chce także zapraszać młodych ludzi do udziału w ważnych wydarzeniach kulturalnych i naukowych, które mogą pomóc im w dalszym rozwoju osobistym i zawodowym.

Organizatorzy liczą na konstruktywne sugestie, które pozwolą Suwałkom rozwijać się zgodnie z potrzebami młodych mieszkańców. W każdej chwili można zrezygnować ze współpracy, informując o tym mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..


Wg inf z: Urząd Miejski