SKB Litpol-Malow Suwałki zdobywa 20. tytuł Mistrza Polski w badmintonie
Wielki sukces suwalskich badmintonistów! Drużyna SKB Litpol-Malow Suwałki zdobyła swój 20. tytuł Mistrza Polski, pokonując ABRM Warszawa 4:1. To kolejny triumf w niezwykle udanym sezonie Lotto Ekstraligi Badmintona, w którym suwalska drużyna nie miała sobie równych.
  1. SKB Litpol-Malow Suwałki zdobywa 20. tytuł Mistrza Polski.
  2. Pokonali ABRM Warszawa 4:1.
  3. Wygrali wszystkie mecze w Lotto Ekstralidze Badmintona.
  4. Sezon zakończony bez porażki.

W środę, 5 czerwca, suwalska drużyna badmintonistów SKB Litpol-Malow Suwałki potwierdziła swoją dominację, zdobywając 20. tytuł Mistrza Polski. W decydującym meczu pokonali ABRM Warszawa wynikiem 4:1, co było zwieńczeniem ich bezbłędnego sezonu w Lotto Ekstralidze Badmintona.

Cały sezon był dla SKB Litpol-Malow Suwałki pasmem sukcesów. Drużyna nie przegrała ani jednego spotkania, co świadczy o ich niezwykłej formie i determinacji. Każdy mecz był pokazem umiejętności i ducha walki, co sprawiło, że byli nie do zatrzymania.

Gratulacje dla zawodników i całego sztabu szkoleniowego za ten niesamowity wynik. Ich ciężka praca i zaangażowanie przyniosły zasłużone owoce, a mieszkańcy mogą być dumni z osiągnięć lokalnej drużyny. To wyjątkowy moment w historii suwalskiego sportu, który na długo pozostanie w pamięci kibiców.

Serdeczne gratulacje dla SKB Litpol-Malow Suwałki za zdobycie 20. tytułu Mistrza Polski! Miejmy nadzieję, że przyszłe sezony przyniosą równie wiele emocji i sukcesów.


Na podstawie: UM Suwałki