Odlotowe Suwałki Air Show już 29 czerwca na suwalskim lotnisku
Już niedługo suwalskie lotnisko stanie się areną niezwykłego wydarzenia lotniczego. 29 czerwca mieszkańcy będą mieli okazję uczestniczyć w kolejnej edycji "Odlotowe Suwałki Air Show". To wyjątkowa okazja, aby zobaczyć niesamowite akrobacje powietrzne i cieszyć się atmosferą pełną lotniczych emocji.
  1. Data wydarzenia: 29 czerwca
  2. Miejsce: suwalskie lotnisko
  3. Główna atrakcja: pokazy akrobacji lotniczych
  4. Śledzenie wydarzenia: strona internetowa i profil na Facebooku

Wydarzenie "Odlotowe Suwałki Air Show" to coroczna atrakcja, która przyciąga tłumy miłośników lotnictwa. Każdego roku organizatorzy starają się zaskoczyć publiczność nowymi, spektakularnymi pokazami akrobacji lotniczych, które zapierają dech w piersiach.

Lotnisko w Suwałkach, znane z gościnności i doskonałych warunków do tego typu imprez, ponownie stanie się centrum lotniczych emocji. Mieszkańcy i goście będą mogli podziwiać mistrzów przestworzy, którzy zaprezentują swoje umiejętności na tle błękitnego nieba.

Organizatorzy zachęcają do śledzenia strony internetowej wydarzenia oraz profilu na Facebooku, gdzie na bieżąco pojawiają się aktualne informacje dotyczące programu i atrakcji tegorocznego show.

Nie przegapcie tego niezwykłego wydarzenia, które na stałe wpisało się w kalendarz suwalskich atrakcji. Przygotujcie się na dzień pełen wrażeń i niezapomnianych widoków!


Według informacji z: Urząd Miejski Suwałki